Oral Mock Matura Exam - info

PRÓBNY EGZAMIN MATURALNY Z ANGIELSKIEGO
 
DLACZEGO?
Ponieważ świetnie zdajemy sobie sprawę jak wiele stresu wiąże się z maturą (sami przez to przechodziliśmy), chcemy choć trochę ułatwić Wam zadanie z jakim w najbliższym czasie będziecie musieli się zmierzyć. Dlatego też zapraszamy wszystkich maturzystów do przetestowania swoich umiejętności na próbnym ustnym egzaminie maturalnym z języka angielskiego !!! Dzięki niemu dowiecie się ile punktów macie szansę otrzymać na ustnej maturze w maju.
 
POZIOMY I EGZAMIN
Proponujemy Wam wybór pomiędzy poziomem podstawowym, a rozszerzonym (w zależności, od poziomu matury, który zdecydowaliście się zdawać). Warunki przygotowania się do egzaminu, sposób jego przeprowadzenia, przygotowania do niego oraz oceniania (punktacji) dokładnie identyczny, jak na prawdziwej maturze.
 
WYNIKI
Po zakończonym egzaminie nastąpi szczegółowe jego omówienie zarówno w grupie, jak też indywidualnie: otrzymacie informacje na temat najczęściej popełnianych błędów na maturze, oraz kilka uwag technicznych, propozycji i porad od samego egzaminatora. Można będzie dowiedzieć się tam rzeczy, które niekoniecznie znacie ze szkoły. J
 
Z KIM?
W skład komisji egzaminacyjnej będzie wchodziło 2 lektorów, w tym nasz ekspert maturalny - kwalifikowany egzaminator od kilku lat regularnie zasiadający w komisjach przy egzaminach maturalnych. Jest osobą posiadającą wyjątkowo duże doświadczenie w tej dziedzinie, i od której będziecie mogli się dowiedzieć na co należy zwrócić szczególną uwagę  przystępując do matury z angielskiego.
KIEDY?
Proponujemy dwa terminy egzaminu do wyboru:
17.04.2009 (piątek) – 18.00
25.04.2009 (sobota) – 09.00
 
ZAPISY
Im szybciej, tym lepiej J ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.  Przy zapisach prosimy o okazanie legitymacji oraz podanie poziomu próbnej matury jakim jesteście zainteresowani. Warunkiem zapisania się jest też opłata za egzamin.
 
ZA ILE?
Opłata za egzamin wynosi tylko 30zł/osobę, a jeśli przyprowadzisz ze sobą jeszcze 5-ciu znajomych (z klasy lub szkoły), to zapłacicie już 25zł/osobę.
 
WARTO PRZYJŚĆ I SIĘ SPRAWDZIĆ!!! I USPOKOIĆ EMOCJE :)
 
Potrzebujesz więcej szczegółów ??? Wpadnij do nas, a wszystko ci powiemy :)
 
ZAPISY TRWAJĄ. ZAPRASZAMY!!!